Plastová okna

PLASTOVÁ OKNA Z S 8000 IQ SE VYPLATÍ.....podívejte se do naší prodejny -  https://youtu.be/WDH0shEQrME

Lepší tepelná a zvuková izolace

Plastová okna z profilu S 8000 IQ mají stavební hloubku 74 mm. Na plastových oknech se prohloubení projevuje ještě nižším prostupem tepla koeficient prostupu tepla U = 1,2 W/m2K). Tento systém s přehledem vyhoví i budoucí normě na ochranu tepla a energií. I s běžným sklem mají naše plastová okna útlum vnějšího hluku 33 dB.

Plastová okna s lepší statikou

Další výhodou větší stavební hloubky je možnost použít profil s prostornější vnitřní komorou. Plastové dveře i okna tak mají masivnější a pevnější ocelové výztuže. To je výhoda především u oken panelákového typu. Plastová okna, i o velikosti 1,5 m x 1,5 m, jsou dostatečně tuhá a manipulace s nimi jistější. Rovněž i balkónové plastové dveře se díky větší tuhosti snadněji ovládají.

Více světla

Naše plastová okna mají díky S 8000 IQ nižší výšku: rám + křídlo = jen 117 mm. Tím se více blíží úzké pohledové šířce dřevěného okna. Plochu skla a tedy i průchod světla mají proto naše plastová okna větší.

Líbivý design

Měkké kontury profilů plastových oken vytváří esteticky vyvážený vzhled přidávající interiéru na útulnosti. Hladký povrch a zešikmení ploch je příznivé pro údržbu a čištění. Barevné provedení plastových oken Barevné profily pro plastová okna dávají fasádám a budovám naprosto jedinečný vzhled. Systém S 8000 IQ se dodává standardně ve 12 acrylcolorových barvách a 7 variantách dekoru dřeva. Rádi Vám zašleme kompletní nabídku všech barev a imitací dřeva. Plastová okna s novým větracím systémem GECCO 3

Systém gecco 3 reguluje obsah vzdušné vlhkosti snižuje riziko rosení oken a vzniku plísní.

- odvětrávací klapka se sama reguluje
- zabraňuje průvanu a předchází tvorbě plísní
- nevyžaduje ruční obsluhu, a tím je vyloučena chyba při manipulaci
- nutné náklady na montáž jsou minimální (není nutné vyfrézování)
- 3 je koncipováno podle přísných požadavků nařízení pro úsporu energie EnEV 2001
- bez problému lze namontovat i na hotová plastová okna

Barevné provedení plastových oken

Barevné profily dávají fasádám a budovám naprosto jedinečný vzhled. Systém S 8000 IQ se dodává standardně ve 12 acrylcolorových barvách, 5 Standardních dekorů dřeva a 7 nestandardních dekorů. Tak lze splnit téměř každé přání. Na přání Vám zašleme kompletní aktuální nabídku všech barev a imitací dřeva
.